Sera Aquatan 50 ml je prípravok na úpravu vodovodnej vody pre sladkovodné aj morské akváriá, ktorý vďaka Bio Protect Formula® okamžite neutralizuje škodlivé látky. Efektívne odstraňuje agresívny chlór a viaže ťažké kovy, čím mení surovú vodu na bezpečné a zdravé prostredie pre ryby, rastliny a mikroorganizmy. Prípravok obsahuje jód pre pekné vyfarbenie rýb, koloidy chrániace kožu a žiabre, magnézium na aktiváciu enzýmov a vitamín B na podporu nervového systému a odolnosti proti stresu. Je pH neutrálny, čo uľahčuje aj bezpečný transport rýb. Pravidelné používanie výrazne zjednodušuje údržbu akvária a zlepšuje životné podmienky vodných živočíchov.
Pred použitím fľaštičku dôkladne pretrepte. Dávkujte 5 ml prípravku Sera Aquatan na 20 litrov vody pri zakladaní nového akvária, pri každej výmene vody, po ukončení liečby, pri transporte rýb, zvýšenom strese či počas karantény. Prípravok pridajte priamo do akvária alebo do novej vody pred jej naliatím do nádrže. Vždy zaistite dobré prúdenie vody, aby sa prípravok rovnomerne rozptýlil. Neprekračujte výrazne odporúčané dávkovanie, hoci mierne predávkovanie je bezpečné.
Sera Aquatan obsahuje látky neutralizujúce chlór a viažuce ťažké kovy, Bio Protect Formula® pre ochranu rýb, jód pre vitalitu, koloidy na ochranu kože a žiabier, magnézium pre aktiváciu enzýmov a vitamín B pre podporu nervového systému a odolnosť proti stresu. Receptúra je pH neutrálna a šetrná k obyvateľom akvária.
Sera aquatan s novou prísadou Bio Protect Formula ® neutralizuje škodlivé látky a okamžite upravuje vodovodnú vodu na vodu zdravú, čistú a vhodnú pre sladkovodné i morské akvária. Tak, že sa podstatne zlepšia životné podmienky pre ryby, rastliny a mikroorganizmy. Ryby sa cítia dobre čo sa prejaví ich pekným vyfarbením. Tiež sa zjednoduší údržba akvária.
Návod na použitie:
Pred použitím zatrepte! 5ml sera aquatan-u na 20 litrov vody v novozaloženom akváriu, pri výmene vody, pri transporte rýb, po ukončení liečby, pri zvýšenom strese, počas karantény.
Doba použiteľnosti min. 10 rokov od dátumu výroby – výrobnej šarže.
Sera Aquatan je vhodný pre všetkých akvaristov, ktorí používajú vodovodnú vodu v sladkovodných aj morských akváriách. Je ideálny pri zariaďovaní nových nádrží, pravidelnej údržbe, výmene vody či presádzaní rýb. Využijú ho začiatočníci aj skúsení chovatelia, ktorí chcú zabezpečiť rybám bezpečné a stabilné vodné prostredie. Nie je určený ako liečivo, ale ako kondicionér vody na každodenné použitie.